O NAS
Dajemy młodym szansę na lepsze jutro.
Fundacja DOM Dbamy O Młodych powstała we Wrocławiu w 2014 roku z inicjatywy jej założyciela i Fundatora – Tomasza Michalskiego.

Jesteśmy niezależną organizacją pozarządową, której misją jest wszechstronna pomoc dzieciom i młodzieży najciężej doświadczonych przez los, które nie znajdują wystarczającego wsparcia w środowisku w którym żyją.

Naszym celem jest wyrównywać szanse życiowe dzieci z domów dziecka, których każdego roku niestety jest coraz więcej, ale również młodzieży, z trudnych i dysfunkcyjnych rodzin. Zdajemy sobie sprawę jak wiele młodych osób w naszym kraju potrzebuje naszego wsparcia i jak trudna przed nami droga, jednak posiadamy mnóstwo energii i zapału, by nieść pomoc tam gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

Chcemy pomagać finansowo, poprzez organizowanie stypendiów naukowych i sportowych dla najbardziej uzdolnionych, by pielęgnować i wspierać pasje i marzenia.

Chcemy pomagać rzeczowo, przekazując dzieciom i ich rodzinom oraz instytucjom pieczy zastępczej dary, których najbardziej potrzebują, by zapewnić godny byt i właściwy rozwój socjalny.

Chcemy pomagać niematerialnie, poprzez organizację dodatkowych zajęć dydaktycznych, sportowych, rekreacyjnych oraz szkoleń, a także wyjazdów krajoznawczych i turystycznych, by umożliwić dzieciom poszerzanie horyzontów i właściwy rozwój społeczny.

Chcemy wspierać młodzież, która opuszcza domy dziecka, w wejściu w dorosły świat, poprzez organizowanie stypendiów na dalszą edukację, pomoc w znalezieniu pracy oraz poradę prawną.

Zdajemy sobie sprawę, iż jako Fundacja jesteśmy dziś na początku swojej drogi, a ten rok będzie dla nas rokiem nauki i zbierania doświadczenia, jednak już dziś mamy setki pomysłów, które chcemy przekuć w konkretne projekty pomocy dzieciom i młodzieży.

Chcemy dać młodym szanse na lepsze jutro! Aby zrealizować wszystkie nasze cele, potrzebna będzie także Państwa pomoc i zaangażowanie. Chcielibyśmy, aby cele Fundacji były też Państwa celami, abyście dostrzegli wokół siebie potrzebujących i nie byli obojętni na potrzeby ludzi,a przede wszystkim dzieci.

Wspólnie możemy zrobić DZIŚ wiele dobrego, dla młodych, którzy są NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ!

STATUT FUNDACJI:

Facebook


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/etroosk/ftp/dbamyomlodych/wp-content/plugins/arscode-social-slider/fblb_slider.php on line 47